טיפול בצלוליט

צלוליט בעיקר בעיה אסתטית. כל אישה, צעירה או מבוגרת, בעלת משקל עודף או תת-משקל, נתונה לפגעי הצלוליט, והבעיה רק הולכת ומחמירה עם הזמן! אפקט קליפת התפוז (הגבשושיות) הופך בהדרגה לבולט יותר במותניים, בבטן, בירכיים ובישבן. חוסר בפעילות ספורטיבית ודיאטה בלתי מאוזנת תורמים אף הם להתפתחות הצלוליט ולהופעת גלילי שומן מקומיים. רוב הנשים מנסות לשווא להסיר צלוליט בשיטות שונות, החל מדיאטה והתעמלות נמרצת ועד למריחת קרמים נגד צלוליט, שימוש בתרופות מסורתיות ואלטרנטיביות ובתרופות להרזיה.

בעזרת הטכניקה המהפכנית של מכשיר ה-LPG חלומה של כל אישה להיפטר מחמוקיים עודפים ומאזורי קליפת תפוז לא מושכים, הוא מעכשיו מציאות!!!

טכניקה מהפכנית ולא פולשנית

שיטת ה-LPG (האנדרמולוגיה) הינה טכניקה יעילה ובטוחה לטיפול בצלוליט ולעיצוב מחדש של הגוף. תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר, פועלת טכניקת האנדרמולוגיה על פני העור. תהליך זה בונה מחדש את רקמת החיבור של העור, ממריץ את מחזורי הדם והלימפה ומסייע לסילוק הרעלים.

על ידי המרצת התעליך הגופני הטבעי לסילוק שומן עודף, המכשיר מחזק, ממצק ומביא לעור חלק ולגזרה דקה ומעודנת יותר.

עם התוצאות לא מתווכחים!

כל טיפול במכשיר ה-LPG אורך כ-35 דקות, ומתבצע פעמיים בשבוע. במהלך הטיפול, המטופלת לובשת גרב ניילון שעוצבה במיוחד למטרה זו.יתרון של המכשיר ה-LPG הוא שהשינויים מתרחשים באיזורים בהם הם נדרשים ביותר, תוך שמירה על איזורים כמו הפנים והחזה, בהם ירידה בנפח אינה רצויה, ובנוסף, ההשפעה המרגיעה והמרפה של הטיפול אשר בהחלט עוזרת בהפגת מתח נפשי.

מכשיר ה-LPG מעניק לנשים את מה שתמיד רצו: גוף צעיר יותר, בריא יותר ויפה יותר, בהרמוניה מושלמת.